Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
-
13-10-2007, 18:20 #1Od dawna na forum
- Dołączył
- 31.08.2007
- Postów
- 233
Światła wewnetrzne i zewnetrzne
Witam wszystkich. Mam prośbe. Musze opisać światła wewnetrzne samochodu a takze zewnetrzne. Czyli kiedy sie je używa. Ale jesli chodzi o np swiatło stop to co napisac?? W momencie naciśniecia pedału hamulca nam sie zaświeca i to wszystko? A jesli chodzi o swiatła wewnetrzne-ma ktoś jakąś stronke? Z góry dzieki. pozdrawiam.
-
13-10-2007, 19:04 #2Od dawna na forum
- Dołączył
- 28.08.2007
- Mieszka w
- kuj-pom
- Postów
- 289
-
14-10-2007, 00:15 #3Od dawna na forum
- Dołączył
- 12.07.2007
- Mieszka w
- LU
- Postów
- 137
Re: Światła wewnetrzne i zewnetrzne
-
14-10-2007, 11:00 #4Od dawna na forum
- Dołączył
- 31.08.2007
- Postów
- 233
-
14-10-2007, 11:16 #5Użytkownik
- Dołączył
- 09.07.2007
- Mieszka w
- Wejherowo - Pomorskie
- Postów
- 69
-
14-10-2007, 11:20 #6Od dawna na forum
- Dołączył
- 31.08.2007
- Postów
- 233
-
14-10-2007, 11:38 #7Od dawna na forum
- Dołączył
- 30.06.2007
- Mieszka w
- okolice Grudziądza
- Postów
- 428


Odpowiedź z cytatem


Bookmarks