Witam. Zdawałem egzamin na instruktorów 21.07.2007r w Gorzowie Wlkp. Zdali wszyscy nowi kandydaci na instruktorów a polegli poszeżający na wyższe kategorie.Nie było tak żle, więc może warto pojechać do gorzowa na kurs. Pozdrawiam Grzesiek.
GrzegorzP
Zasady na forum
Bookmarks