Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Zobacz wyniki ankiety: Czy tramwaj ruszający z przystanku jest włączającym się do ruchu?

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    4 66.67%
  • Nie

    2 33.33%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 104

Temat: Tramwaj

Widok drzewa

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Od dawna na forum
    Dołączył
    02.01.2013
    Postów
    345


    Art. 25.2 i 3.. Nie za bardzo zrozumiałem o co Ci chodzi z tymi skrętami. Gdybyś podparł je jakimś rysuneczkiem.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_1174.jpg
Wyświetleń:	563
Rozmiar:	95.9 KB
ID:	328
    Sorry za kształty samochód chce skręcić swoim pasem w jednokierunkową w lewo i tramwaj również. I tu tramwaj ma pierwszeństwo z tytułu tego art?
    2. Przepisu ust. 1 nie stosuje się do pojazdu szynowego, który ma pierwszeństwo w stosunku do innych pojazdów, bez względu na to, z której strony nadjeżdża. "
    czy to wystarczy?
    Nic Ci te metry nie dadzą, bo tramwaj jest w ruchu od wyjazdu z zajezdni do zjazdu do niej.
    to twoja interpretacja ale muszę ją zaakceptować.
    Korek może się zrobić zawsze i wszędzie, więc co ma do rzeczy włączanie czy niewłączanie się do ruchu tramwaju.
    zawsze się zrobi w takim wypadku. Bo nie musi korek zaistnieć jesli po prostu wyminę tramwaj lub skręcę a tak to muszę czekać aż zgarnie pasażerów gdyż nie wiem kiedy sobie zdecyduje ruszyć.
    Ostatnio edytowane przez silvox ; 10-05-2015 o 12:09

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •