Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
Hybrid View
-
09-02-2008, 16:06 #1Nowy użytkownik
- Dołączył
- 09.02.2008
- Postów
- 1
POMOCY!!! Kat. B+E co mi wolno???
Od niedawna noszę się z zamiarem zrobienia B+E gdyż raz na jakiś czas muszę przewieźć motocykl lub auto na lawecie...
Moje pytanie z tym związane brzmi: czy mając B+E mogę prowadzić zestaw skladający się z auta i przyczepy o DMC przekraczającym 3,5 tony??? Pytałem tuzina osób i każdy (w tym "spece" z nauki jazdy) mówi co innego.
Jedni mówią, że max co mi wolno to prowadzić auto o DMC 1750kg + przyczepa 1750kg = 3,5t DMC zestawu łącznie...
Drudzy mówią, że wolno mi prowadzić np: Busa typu Sprinter o DMC 3,5t. i do tego przyczepę z hamulcem najazdowym o DMC mniejszym lub równym DMC pojazdu ciągnącego (tu sprinter) co w sumie tworzy zestaw:
auto 3500kg + przyczepa max. 3500kg = 7 ton???????
Pomocy!!! Kto ma rację???
Pozdrawiam Przemo.
-
09-02-2008, 17:12 #2
-
07-04-2008, 23:32 #3Nowy użytkownik
- Dołączył
- 07.04.2008
- Mieszka w
- Biłgoraj
- Postów
- 11




Odpowiedź z cytatem


Bookmarks