Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Fotoradary

  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.07.2007
    Postów
    5

    Fotoradary



    Witam. Mam pytanie, od jakiego przekroczenia prędkości fotoradary łapią i robią zdjęcia.
    Chodzi mi o Warszawę.
    Słyszałem ze od przekroczenia prędkości po wyżej 20km/h.
    Czy to prawda??

    I czy ten flesz z fotoradaru jest dosyć mocny?? Czy widać go intensywnie w czasie zdjęcia??

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    30.01.2008
    Mieszka w
    Kamien Pomorski
    Postów
    4


    Na pewno zdazysz zobaczyc tego flesza

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    21.06.2007
    Postów
    22


    Wdać na tyle intensywnie, że zobaczysz go Ty i kierowcy jadący za Tobą.
    Od jakiej prędkości- nie wiem. Zdarzyło mi się niedawno przekroczyć prędkość o 20 km/h (nie zauważyłam stojącego fotoradaru)i obyło się bez "sesji zdjęciowej". Jednak zaznaczam, że nie była to Warszawa.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •