Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Daamian napisał:
    ok, co powiecie na to?
    Ewidentny błąd. Nie pierwszy i nie jedyny, i pewnie nie ostatni.
    arnica napisała:
    Powiem, że kiedyś ta odpowiedź była prawidłowa, ale już nie jest.
    Kiedy? Bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć. Na drodze wojewódzkiej zawsze był dopuszczalny nacisk osi do 8 t, chyba że na znaku drogi wojewódzkiej była obramówka w formie tzw. szachownicy. Wtedy był zwiększony dopuszczalny nacisk osi do 10 t.

  2. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    29.12.2015
    Mieszka w
    dolnośląskie
    Postów
    80


    Cytat Napisał ksu Zobacz post
    Kiedy? Bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć. Na drodze wojewódzkiej zawsze był dopuszczalny nacisk osi do 8 t, chyba że na znaku drogi wojewódzkiej była obramówka w formie tzw. szachownicy. Wtedy był zwiększony dopuszczalny nacisk osi do 10 t.
    Masz rację, mój błąd. Zrobił mi się mały mix z tabliczek E-15a i E-15e. Na dodatek dla E-15e też nic się nie zmieniło, jest 10t.
    Ewidentny błąd w testach.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •