Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
Temat: Pytanie z testów
-
01-04-2016, 10:30 #11
Daamian napisał:
Ewidentny błąd. Nie pierwszy i nie jedyny, i pewnie nie ostatni.ok, co powiecie na to?
arnica napisała:
Kiedy?Powiem, że kiedyś ta odpowiedź była prawidłowa, ale już nie jest.
Bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć. Na drodze wojewódzkiej zawsze był dopuszczalny nacisk osi do 8 t, chyba że na znaku drogi wojewódzkiej była obramówka w formie tzw. szachownicy. Wtedy był zwiększony dopuszczalny nacisk osi do 10 t.
-
01-04-2016, 16:45 #12Użytkownik
- Dołączył
- 29.12.2015
- Mieszka w
- dolnośląskie
- Postów
- 80



Odpowiedź z cytatem


Bookmarks