Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Dla kursanta


31 Sie. 2012

Każdy, kto chce posiadać prawo jazdy, musi zdobyć wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Pozyskać informacje i umiejętności, które sprawią, że jazda samochodem, stanie się przyjemnością. W dziale „dla kursanta” znajdują się informacje, które poszerzą wiedzę przyszłych kierowców i przybliżą ich do uzyskania wymarzonego dokumentu. Uczymy jak zdobyć prawo jazdy, ale także, co zrobić, gdy jest już ono w naszych rękach. Wspieramy młodych kierowców, odpowiadamy na nurujące ich pytania, trzymamy kciuki za zdane egzaminy.


Ta część serwisu przeznaczona jest dla szerokiego grona spedytorów, przewoźników i kierowców zawodowych.


Poniżej znajdują sie aktualnosci z kraju i ze świata, ustawy regulujące przepisy prawne dot. transportu drogowego, możliwosci uzyskania licencji, a także najistotniejsze informacje organizacji rządowych zajmujące się ogólnopojętym tematem transportu drogowego.

Jeśli jesteś kierowcą i chcesz poszerzyć swoją wiedzę, sprawdzić jak zmieniają się przepisy, odpowiedzieć sobie na pytania, ten dział jest dla Ciebie.

 

Zapraszamy do lektury!
Cztery kółka na wakacjach
Sezon w pełni, zarówno w kalendarzu, jak i w prognozie pogody. Wyruszając samochodem w podróż, musimy być przygotowani, na to, że wszystko się może zdarzyć. Powinniśmy pamiętać o podstawowych kwestiach, nie...
Wyśpij się w domu!
Zasypianie za kierownicą, jest wynikiem zmęczenia – długotrwałe prowadzenie samochodu, brak przerw w podróży, wczorajsza impreza i … 586 wypadków, 117 osób nie żyje, a 877 zostało rannych . Pora dnia,...
Zobacz także podobne wiadomości