Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Dla kierowcy


17 Wrz. 2012

Ta część serwisu przeznaczona jest dla szerokiego grona spedytorów, przewoźników i kierowców zawodowych. Poniżej znajdują się aktualności z kraju i ze świata, ustawy regulujące przepisy prawne dot. transportu drogowego, możliwości uzyskania licencji, a także najistotniejsze informacje organizacji rządowych zajmujące się ogólnopojętym tematem transportu drogowego. W kat. przydatne informacje znajdziecie obecny taryfikator mandatów.


W kat "zawodowe prawo jazdy" przedstawiamy jak uzyskać różnego rodzaju licencje i zezwolenia, ile czasu może poświęcić zawodowy kierowca na pracę, jak prawnie przedstawia się sytuacja pracy kierowcy.

Jeśli jesteś kierowcą i chcesz poszerzyć swoją wiedzę, sprawdzić jak zmieniają się przepisy, odpowiedzieć sobie na pytania, ten dział jest dla Ciebie .

 
 
Zapraszamy do lektury!
Cztery kółka na wakacjach
Sezon w pełni, zarówno w kalendarzu, jak i w prognozie pogody. Wyruszając samochodem w podróż, musimy być przygotowani, na to, że wszystko się może zdarzyć. Powinniśmy pamiętać o podstawowych kwestiach, nie...
Wyśpij się w domu!
Zasypianie za kierownicą, jest wynikiem zmęczenia – długotrwałe prowadzenie samochodu, brak przerw w podróży, wczorajsza impreza i … 586 wypadków, 117 osób nie żyje, a 877 zostało rannych . Pora dnia,...
Zobacz także podobne wiadomości