Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Aplikacja TapaTalk na naukajazdy.pl


10 Maj. 2012

Z dniem dzisiejszym, specjalnie dla naszych użytkowników mobilnych, został przygotowany alternatywny układ forum dla telefonów i tabletów. Aplikacja Tapatalk, która daje możliwość kontaktu zawsze i wszędzie z forum bezpośrednio z telefonu/tabletu w bardzo zoptymalizowanej formie - urządzenia pobierają znikomą ilość danych.


Tapatalk to aplikacja, która pozwala na przeglądanie forów internetowych na smartfonie, bez konieczności korzystania z przeglądarki internetowej. Program został zoptymalizowany specjalnie pod zastosowania mobilne, przez co wytwarzany jest mniejszy ruch internetowy, jak w przypadku przeglądarek internetowych.

Aktualna wersja programu została oznaczona numerem 2.1.0 i daje nam możliwość zarządzania różnymi forami, logowania się na forum, czytania działów, pisania odpowiedzi i tworzenia nowego tematu. Ponadto użytkownik może oznaczyć fora bądź tematy jako przeczytane, edytować swoje posty czy też subskrybować wybrane tematy. Zalogowany użytkownik może przeczytać prywatne wiadomości, tworzyć taką wiadomość i na nią odpowiedzieć, wyświetlić subskrybowane tematy i usunąć wybraną subskrypcję.

W łatwy sposób możemy przeszukiwać forum Naukajazdy.pl. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i niesie wiele korzyści dla osób, które chcą na bieżąco brać udział w życiu forum.
Jak można skorzystać z forum w wersji na urządzenia mobilne? Wystarczy przejść na stronę naszego forum bezpośrednio z telefonu, a aplikacja sama nas poinformuje o możliwości pobrania.
Dzięki funkcji ulubionych tematów i for, mamy możliwość szybkiego dostępu, przy kolejnych uruchomieniach programu.
Posty prezentowane są w formie dostosowanej do wielkości ekranu z avatarami, datą i nazwą użytkownika.
Wklejone zdjęcia widzimy w formie miniaturek, które da się powiększyć na cały ekran, ale tylko w płatnej wersji programu.

Oprócz przeglądania for i tematów, czytania i pisania (w wersji płatnej) postów, Tapatalk pozwala też na obejrzenie profilu wybranego użytkownika, jego postów i tematów, sprawdzenie statystyk i tego kto jest aktualnie online. Możemy też korzystać z funkcji Prywatnych Wiadomości.
Tapatalk świetnie sprawdza się jako narzędzie do korzystania z naszego forum dyskusyjnego gdy jesteśmy poza zasięgiem normalnego komputera. Szybkość programu, łatwość i wygoda obsługi dają mu zdecydowaną przewagę nad przeglądaniem strony za pomocą klasycznego browsera w telefonie. Jeśli jesteście regularnym użytkownikiem forum dyskusyjnego naukajazdy.pl wypróbujcie Tapatalka. Nawet w darmowej wersji sprawdza się znakomicie, chociaż sugerowałabym jednak opcję płatną bo brak możliwości wypowiedzenia się w ciekawym wątku bardzo szybko zacznie wam doskwierać.

APLIKACJA

Najszybszy sposób na skorzystanie z aplikacji to otworzenie forum bezpośrednio w naszym telefonie. Aplikacja sama poinformuje nas o możliwości pobrania i rozpoczęcia pracy w łatwy i przyjemny sposób.

Alternatywnie możemy zainstalować aplikację samodzielnie, wg poniższej instrukcji.

Aby korzystać z Tapatalk'a wystarczy:
1a. Pobrać aplikację Tapatalk na swój telefon/tablet.
1b. Zainstalować ową aplikację.
2. Włączyć aplikację.
3. Kliknąć przycisk "Search".
4. Wpisać w wyszukiwarkę "naukajazdy.pl/forum"
5. W wyszukiwarce wyświetli się nasze forum, na które możecie bez problemu wejść 
Sposoby na zdany egzamin
Ściśnięty żołądek, spocone ręce, wielkie nerwy podczas czekania na wywołanie do pojazdu egzaminującego – są to typowe symptomy występujące u każdego zdającego egzamin. Czy możesz  coś zrobić, aby...
Jak jammer chroni przed mandatami
Czy istnieje jakikolwiek kierowca , który nigdy nie przekroczył prędkości? Chyba nie, w szczególności w przypadku gdy brak dobrze rozbudowanej infrastruktury dróg i autostrad. Oprócz fotoradarów, najbardziej...
Zobacz także podobne wiadomości